Hakkımızda

Ofis mobilyaları üreticisi Anka Ofis; 1990 yılından bugüne edindiği tüm tecrübesini üretim ve tasarımlarına kazandırarak kaliteli ürünleri kullancısına sunmayı hedeflemektedir. Uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile müşterileri için en iyi ofis deneyimini sunmayı amaçlamış mobilya tasarımlarında da bu amacı yansıtmaktadır.

Anka Ofis çalışma alanlarına yaratıcı, işlevsel ve konforlu çözümler sunarak her kullanıcı için keyifli çalışma sürecini desteklemeyi; ofis ruhuna dinamizmi katmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle tüm ofis mobilyaları modellerinde her kullanıcısı için modüler çözümler sağlar.

Ofis dekorasyonu alanında tüm üretim kanallarında faliyet gösteren Anka Ofis kullanıcısı için en iyi ofis planını oluşturur ve uygular. Proje desteği ile çalışma alanı için ihtiyaç duyulan çözümler özel olarak üretilerek kullanıcılara sunulmaktadır.

Mobilya sektöründe gerçekleşen teknolojik tüm yenilikleri üretim sistemine katarak kaliteli ve işlevsel ürünler tasarlayan Anka Ofis, çalışma alanlarını aktif ve kullanışlı ürünlerle destekleyerek müşterilerinin iş başarsına en büyük desteği sağlamaktadır.