Bendis Tel Sandalye

Price : $0.00  + VAT
Vat included : $0.00

Hem iç mekan hem de dış mekan kullanımına uygun Bendis tel sandalye modelleri kullanıcısına rahat ve konforlu alanlar sağlar. Farklı alanlarda değerlendirebileceğiniz metal sandalyeler kullanışlı alanlar oluşturur. 

Hafif yapısıyla Bendis serisi bir çok alanda değerlendirebileceğiniz metal sanlye modellerindendir. Altın kaplama görünümü klasik tel sandalye görünümünden uzak göz alıcı bir tasarımı ortaya koymuştur. Dayanıklı yapısı ile uzun kullanım süresi sunan Bendis tel sandalye modeli, oturumudna yer alan döşeme ilavesi ile kullanıcısına aynı zamanda son derce rahat oturma deneyimi sağlar. 

Konforlu ve ergonomik ürünlerle otel, cafe, restoran ve bir çok ortak kullanım alanında değerlendirebileceğiniz Bendis cafe sandalyesi modelleri kullanışlı bir ürün grubudur. Göz alıcı tasarımı ve dayanıklı yapısıyla konuklarınız için rahat alanlar tasarlayabilirsiniz. 

** Otel mobilyaları kategorisinde yer alan yan ürünler için proje bazlı fiyat verilmektedir. Lütfen fiyat bilgisi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.