Cult Lobi Koltukları

Price : $0.00  + VAT
Vat included : $0.00

Konuklarınız için hazırladığınız yaşam alanlarına özel olarak geliştirilmiş Cult Serisi klasik çizgileri ile özenli ve farklı bekleme alanları dizayn etmeniz için geliştirilmiştir. Nostaljik görünümü ve konforlu yapısıyla göz alıcı Cult otel resepsiyon koltuğu farklı opsiyonları ile ihtiyacınıza özel olarak üretilmektedir. 

Cult serisi görsel zenginliği ile ayrıcalıklı yaşam alanları dizayn etmeniz için geliştirlmiş özel bir seridir. Klasik tasarım çizgileri ile bütünleşen görünümü alışılmış, yalın ve güçlü bir yapı ortaya koyarak konuklarınız için samimi bir alan dizayn eder. Otel mobilyaları modüllerinde konforu ön planda tutan tasarımlar misafirleriniz için özenli alanları sunmanıza yardımcı olabilmek için özenle geliştirilmektedir. Etkileyici, farklı ve estetik bekleme alanları ile konuklarınız için çarpıcı bir alan sunabilirsiniz. 

Monoblok gövde tasarımı ile Cult lobi koltukları, kullanıcısını tamamen saran bir yapıya sahiptir. Bu özelliği ile son derece sıcak, samimi ve konforlu bekleme alanları oluşturur. Deri yada kumaş döşeme seçenekleri sunan Cult serisi, otel dekorasyonuna en uygun detaylarla güçlendirilerek projelerinize özel çözümlar sunar. Lobi ve resepsiyon mobilyaları ile konuklarınızı karşıladığınız ilk anda etkileyebilirsiniz. 

** Otel mobilyaları kategorisinde yer alan yan ürünler için proje bazlı fiyat verilmektedir. Lütfen fiyat bilgisi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.