Ferri İkili Bekleme Koltuğu

Price : $289.72  + VAT
Vat included : $312.90

Ferri tekli ofis bekleme koltuğu yalın ve minimalist tasarımıyla çalışma mekanı içinde dilediğiniz her alanda değerlendirebileceğiniz özel bir seridir. 

Ferri ofis koltuk takımı oval hatlarıyla geleceğin tasarım fikrini bugünün ofislerine taşımaktadır. Güçlü tasarımı, sade çizgileri ile çalışma mekanında kullanıcılar için aktif konfor alanları yaratmayı hedeflemektedir. Minimalist formu ile Ferri ofis kanepesi daha küçük alanlarda büyük çözümler sunarak, ofisin her alanını aktif ve verimli şekilde kullanmanızı  sağlayacaktır. Ferri boyalı konik ayak formu ile kullanıldığı alanın zeminine ve yapısına kolaylık uyum sağlayabilir. Çalışma alanı içinde oluşturacağınız konforlu ve şık bekleme alanları için en iyi bekleme koltuğu seçeneklerinden birisi olan Ferri serisi farklı renk seçeneklerine de sahiptir, .

Yalın ve sade tasarımıyla Ferri serisi ihtiyacınız olan her alanda değerlendirebileceğiniz formu ile çalışma mekanı içerisinde daha fazla oturma birimi sunarak, daha geniş alanlar tasarlar. Farklı ölçü opsiyonları ile en doğru ofis dizaynını sağlayacaktır. Modern ve ergonomik yapısı uzun yıllar kullanabileceğiz özel bir ofis koltuğu takımını ortaya çıkarmıştır,

Ferri ikili ofis kanepesi, ergonomik formuyla kullanıcısına en iyi oturma deneyimini yaşatmayı hedefler. Minimal yapısı iki kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir modülü ortaya koymuştur. Kaliteli ve işlevsel yapısıyla ofisiniz için en iyi seçeneklerden biri olan Ferri ikili ofis bekleme koltuğu dilediğiniz renkte sahip olabilirsiniz.

Similar Items