Inca Üçlü Bekleme Koltuğu

Price : $457.94  + VAT
Vat included : $494.58

Ofisler, okullar, hastaneler, ortak bekleme alanları ve terminaller için tasarlanmış Inca Bekleme Koltukları kullanıcılara özel oturma alanları dizayn etmektedir. Özel tasarımı ve kaliteli yapısıyla konforlu bekleme alanları oluşturmak için tasarlanmıştır. 

Kısa süreli bekleme alanları için tasarlanmış Inca serisi farklı formları ve yapısıyla çalışma mekanlarınızda birçok alanda değerlendirebileceğiniz seçeneklere sahiptir. Monoblok gövdesiyle ihtiyacınıza uygun sayıda oturma alanı sunan Inca bekleme koltukları ihtiyacınız olan bekleme ünitesini sağlayacaktır. Farklı renk ve kumaş seçenekleriyle ofisinizin dekorasyon yapısına da kolayca uyum sağlayacaktır. 
Aralıksız oturma birimleriyle kullanıcıların birbirleriyle kolaylıkla iletişime geçmesini sağlayan formu, keyifli ve konforlu bir oturma alanı sunar. Özel tasarlanmış koltuk kalıbı monoblok yapısıyla hem modern hem kaliteli bir duruş sunmaktadır. Özel kalıplarla gerçekleştirilmiş lama ayakları ürüne estetik bir görünümde sağlıyor. Inca serisi bekleme alanları için  geliştirilmiş çalışma mekanlarının ortak alanlarında çözüm odaklı bir ürün grubudur.  Inca üçlü bekleme koltuğu sehpa eklentisiyle işlevsel bir alanda sağlar.