Limos Tel Sandalye

Price : $0.00  + VAT
Vat included : $0.00

Hem iç mekan hem de dış mekan kullanımına uygun Limos tel sandalye modelleri kullanıcısına rahat ve konforlu alanlar sağlar. Farklı alanlarda değerlendirebileceğiniz metal sandalyeler kullanışlı alanlar oluşturur. 

Hafif yapısıyla Limos serisi bir çok alanda değerlendirebileceğiniz metal sanlye modellerindendir. Farklı renk seçenekleriyle klasik tel sandalye görünümünden uzak göz alıcı bir tasarımı ortaya koymuştur. Dayanıklı yapısı ile uzun kullanım süresi sunan Limos tel sandalye modeli, oturumudna yer alan döşeme ilavesi ile kullanıcısına aynı zamanda son derce rahat oturma deneyimi sağlar. 

Konforlu ve ergonomik ürünlerle otel, cafe, restoran ve bir çok ortak kullanım alanında değerlendirebileceğiniz Limos cafe sandalyesi modelleri kullanışlı bir ürün grubudur. Göz alıcı tasarımı ve dayanıklı yapısıyla konuklarınız için rahat alanlar tasarlayabilirsiniz. 

** Otel mobilyaları kategorisinde yer alan yan ürünler için proje bazlı fiyat verilmektedir. Lütfen fiyat bilgisi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.