Ofis Bölme Sistemler | Panel Sistemleri

Price : $0.00  + VAT
Vat included : $0.00

Yeni normal yaşantımızda ofis içerisinde oluşturulacak olan sosyal mesafe ve fiziksel temas kuralları son derece önemlidir. Çalışma alanı içerisinde modüle olarak kullanılabilen pleksi bölme sistemleri ile korunma kabinleri oluşturabilirsiniz. 

Modüler pleksi bölme sistemlei mevcut çalışma masalarına kolayca monte edilerek sn derece etkin ve güvenli bir çalışma alanı sağlamaktadır. Covid-19 salgınında alınacak önlemlerin en başında gelen sosyal mesafe ve fiziksel temas çalışma mekanı içinde de büyük önem taşır. Pleksi malzemelerden üretilen ve mevcut çalışma masalarına kolayca monte edilen koruma kabinleri çalışanlar için güvenli alanlar oluşturur. 

Modüler olan bu bölme sistemleri çalışanların aralarında bir set kurarak teması en aza indirmeye yardımcı olacaktır. İstenilen zamanlarda çıkarılıp, takılabilen bu paneller kolaylıkla temizlene bilir ve dezenkte edilebilir olduğu için son derece hijyenik alanlar sunar. Çalışma alanına özel üretilen bu koruma kabini sistemleri için müşteri temsilcilerimizden daha fazla bilgi alabilirsiniz.