SLD22 Solid Büro Bekleme Sandalyesi

Price : $69.16  + VAT
Vat included : $74.69

Yeni Solid, yeni nesil çalışma alanlarında dinamik ve canlı bir görünüm sunmak için tasarlanmıştır. Dinamik yapısıyla motivasyonu yüksek, kullanıcısına aktif çalışma alanları sunan büro bekleme sandalyesi modellerini içerisinde barındıran seri farklı formları ile ihtiyacınız olan her alanda değerlendirebileceğiniz seçenekleri de beraberinde sunar. 

Çalışma mekanlarının değişen alışkanlıklarına uyum sağlamak, aktif bir ürünle kullanıcısına rahat ve konforlu çalışma alanları sunma fikriyle geliştirilmiş Solid serisi ile tanışın. Farklı malzeme ve dokuların bir arada kullanılmasıyla tasarlanan ofis koltukları serisi farklı görünümüyle de dinamik yapı sunar. Plastik alışımlı gövdesi hem uzun süreli kullanım imkanın hemde hafif yapıda bir ürün ortaya çıkmıştır. 

Solid büro bekleme sandalyesi kullanıcısına odaklı tasarımıyla ergonomi ve konforu bir arada sunar. Modern tasarımıyla döşemeli ve döşemesiz seçenekleri bulunan Solid ofis koltukları ihtiyaç duyduğunuz her alana özel çözümleriyle yeni neisl ofis anlayışına tam olarak uyum sağlamaktadır. 

Teknik Bilgiler:

  1. Solid büro bekleme sandalyesi 55*50*70h ölçülerindedir. 
  2. Koltuk gövdesi cam elyaf karışımlı beyaz plastik malzemeden üretilmiş olup, insan sağlığını tehdit eden hiç bir maddeyi barındırmaz. 
  3. Koltuk ayakları çerçeve krom boru ayak kullanılmıştır. 
  4. Tüm bekleme koltukları 2 yıl üretim ve işçilik hatalarına karşı garantilidir.