Karem Dörtlü Personel Masası

Fiyat : $1,168.22  + KDV
KDV Dahil : $1,261.68

Çalışma ofislerinizin için üretken bir alan oluşturmanızı hedefleyen Karem personel masaları serisi farklı çözümleri ile ofis dekorasyonunuz için de farklı çözümler sunmaktadır. 

Ofisinizi iş odaklı detaylarla güçlendirip daha üretken bir ekibe sahip olabilirsiniz. Karem büro mobilyaları kullanıcısı için rahat bir çalışma ortamı organize ederek iş süreci boyunca çalışmayı destekleyen çözümler sunar. Karem dörtlü çalışma masası etajer eklentisi ile güçlendirilerek kullanıcısı için geniş bir depolama alanı sağlar. Dört masanın da iki etajer üzerine konumlandırıldığı ürün kişiler arasında ölçülü bir mesafe uygulayarak kişisel çalışma alanı içinde etkin bir çözüm sağlamıştır. 

Karem serisi ofisinizin ihtiyacına en uygun şekilde dizayn edilerek tamamen iş odaklı alanlar oluşturmaktadır. Sade tasarımı ofis içinde ki kalabalık görünüme izin vermez ve ofis yoğunluğunu ortadan kaldırır. 

 

Teknik Bilgiler:

  1. Karem Dörtlü Çalışma Masası 
  2. Ürün 1. sınıf yonga levhadan üretilmiş olup tüm kenarlar PVC kenar bandı ile darbelere karşı dayanıklı hale getirilmiştir.
  3. Çalışma masası ayakları profil metal ayaktan üretilmiştir. 
  4. Tüm ofis mobilyaları 2 yıl garantilidir. 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.