Karem İkili Çalışma Masası

Fiyat : $252.34  + KDV
KDV Dahil : $272.52

Üretken ofisler için tasarlanmış modüler ofis mobilyaları serisinden Karem personel çalışma alanları için işlevsel ve rahat ofisler dizayn eder. 

Karem serisi üretken ofisler için geliştirilmiş sade formu ile iş odaklı ofisler dizayn eden, ekip çalışması için uygun alanlar oluşturabilen ve farklı bir çok şekilde değerlendire bileceğiniz yapısı ile farklı çalışma sistemleri oluşturmaktadır. Karem personel masaları sade formuyla ofis içinde ağır mobilya görünümünden arındırılmıştır ve bu sayede kalabalık çalışma ortamlarında bile göz yormayan bir alan dekore edebilirsiniz. Birden fazla çalışanın bir arada çalışmasına imkan sağlayan çoklu çalışma sistemi ile ekip çalışmaları için kolektif bir alan oluşturur.

Karem çalışma masası istenilen kullanıcı sayısına uygun olarak dizayn edilebilir. Bununla birlikte tüm çalışma masası aralarında kullanılan bölücü paneller yardımıyla her kullanıcı için kişisel çalışma alanları da sunar. Bu sayede hem bir arada çalışmanın rahatlığını yaşayabilir hem de özel alanlar oluşturabilirsiniz. 

 

Teknik Bilgiler:

  1. Karem İkili Çalışma Masası 140*140*75h ölçülerindedir. Ölçü değişiklikleri için müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. 
  2. Ürüne bir adet bölücü panel dahildir. 
  3. Ürün 1. sınıf yonga levhadan üretilmiş olup tüm kenarlar PVC kenar bandı ile darbelere karşı dayanıklı hale getirilmiştir.
  4. Fiyata kesonlar dahil değildir. 
  5. Çalışma masası ayakları profil metal ayaktan üretilmiştir. 
  6. Tüm ofis mobilyaları 2 yıl garantilidir. 

  

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.